واحدهای آتلیه

بخش تدوین آتلیه سرو بیاری خداوند با پشتوانه سابقه پانزده ساله و با کادری حرفه ای و به کار گیری نرم افزار های افتر افکت ، ادیوس ،بوریس و…علاوه بر انجام تدوین های آتلیه سرو به لطف خداوند به بیش از چهل واحد از همکاران نیز خدمات ادیت و تبدیل سیستم هاو فرمت های مختلف جهانی را ارائه می‌نماید.

بیاری خداوند آتلیه های تخصصی عروس ومدلینگ آتلیه سرو با به کارگیری دانش و فن روز دنیا و بهره گیری از تجربه پانزده ساله عکاسان خود و به روز رسانی اطلاعات خود همگام با علم ودانش جهانی وهمچنین بهرمندی از محضر اساتید پیشکسوت هنرعکاسی و داشتن دکورهای  خاص و گرفتن عکس های روز  با هدف مشتریمداری سعی در ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت ماندگار به هنردوستان و دوستانی که به کیفیت می‌اندیشند دارد.

آتلیه سرو بیاری خداوند دارای دو آتلیه تخصصی عروس و مدلینگ با دکور های مختلف (پیانو، میز بیلیارد هشت فوت ، شزلون ، حلقه . حباب و…) با تعیین وقت قبلی در خدمت همکاران می‌باشد.

آتلیه کودک سرو با محیطی شاد و جذاب و پاکیزه و دارا بودن  استانداردهای لازم از جهت ایمنی وگرمایش ،سرمایش مطبوع جهت رفاه نوگلان و کودکان دلبند شما و همچنین با تنوع دکورهای مخصوص به کودکان وشخصیت های کارتونی و با بهره گیری از عکاسان با تجربه و با حوصله  در جهت خلق عکس های بکر و زیبا از کودکان ،آماده ارائه  خدمات آتلیه به کودکان عزیزمان با تعیین وقت قبلی و دادن مشاوره در جهت آمادگی فرزندان برای عکسبرداری می‌باشد.

آتلیه سرو با بهره گیری از تجهیزات و تکنیک های روز دنیا و به روز رسانی اطلاعات خود به صورت مستمر سعی در ارائه عکس های حرفه ای به مشتریان عزیز می‌باشد.